KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534105
nr 1453 4105
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Jag tycker inte om konstkritiker", komposition. Signerad, numrerad 1982. Olja på duk, ca 90x90 cm, yttermått inklusive ram: ca 100x100 cm
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:23:29
350 kr
450 kr